Portal oparty o dane publiczne o Krakowie. Prowadzony przez Fundację Stańczyka.

Powiązania urzędników Urzędu Miasta z organizacjami w Krajowym Rejestrze Sądowym

Marcin Stypa

Agencja Rozwoju Miasta SA

Michał Niezabitowski

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Stanisław Pochwała

Muzeum Inżynierii Miejskiej

Barbara Zięba

Dom Pomocy Społecznej ul. Rozrywka 1

Ryszard Sikora

Szkoła Podstawowa Nr 36

Katarzyna Bury

Wydział Mieszkalnictwa

Henryk Kultys

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie

Andrzej Natkaniec

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie, Wydział Kształtowania Środowiska

Danuta Szymońska

Ośrodek Kultury im. C.K.Norwida

Andrzej Pytlarz

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "Podgórze"

Katarzyna Gądek

Biuro Ds. Turystyki, Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta, Wydział Promocji i Turystyki

Waldemar Domański

Ośrodek Kultury - Biblioteka Polskiej Piosenki

Urszula Gurba

Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie, Zespół Szkół Specjalnych Nr 13, Zespół Szkół Specjalnych Nr 3

Artur Wierzba

Szkoła Podstawowa Nr 48

Teresa Grzybowska

Młodzieżowy Dom Kultury ul. Beskidzka

Teodozja Maliszewska

Rada Miasta Krakowa, Szkoła Podstawowa Nr 68

Roman Krzysztofik

Galeria Sztuki Współczesnej "Bunkier Sztuki"

Bartłomiej Kocurek

Centrum Edukacyjne, Centrum Młodzieży, Rada Miasta Krakowa

Jerzy Spolitakiewicz

Zespół Ekonomiki Oświaty Kraków Południe

Patrycja Sabuda

Wydział Podatków i Opłat

Małgorzata Nicpoń

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 2

Małgorzata Marcińska

Agencja Rozwoju Miasta SA, Krakowski Holding Komunalny SA

Jan Hrynczuk

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "Krowodrza", Szkoła Podstawowa Nr 153

Marek Kabaciński

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie

Marek Jaglarz

Krakowski Holding Komunalny SA

Jan Gajoch

Centrum Kultury - Dworek Białoprądnicki

Jakub Bator

Krakowski Holding Komunalny SA, Rada Miasta Krakowa

Maciej Beiersdorf

Muzeum Historii Fotografii

Zbigniew Terlecki

Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiacy"

Witold Warzecha

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA

Jadwiga Jaworska

Gimnazjum Nr 9, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Krakowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3

Tadeusz Skiba

Dom Pomocy Społecznej os. Hutnicze 5

Mieczysław Czytajło

Młodzieżowy Dom Kultury ul. Lotnicza

Małgorzata Niewodowska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci Dyslektycznych, Spec. Poradnia Psych.-Pedag. dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukac, XIII Liceum Ogólnokształcące

Mirosław Mączka

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "Nowa Huta", Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód w Krakowie

Mariusz Wagiel

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5

Grażyna Dąbroś

Dom Pomocy Społecznej im. Brata Alberta w Krakowie, Dom Pomocy Społecznej ul. Nowaczyńskiego 1

Grzegorz Wasyl

Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców

Marek Grotkowski

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA

Grzegorz Ostrzołek

Krakowski Holding Komunalny SA

Ewa Różańska

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Ewa Pohorecka

Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej, Spec. Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

Andrzej Ślęzak

Szpital Specjalistyczny im. ST. Żeromskiego

Ryszard Langer

Krakowski Holding Komunalny SA, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA

Franciszek Dziadoń

Młodzieżowy Dom Kultury "Fort"

Ewa Ptasznik

Szkoła Podstawowa Nr 29

Dariusz Błądek

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2

Franciszek Chudzio

Zespół Szkół Mechanicznych Nr 1, Zespół Szkół Specjalnych Nr 10

Ewa Tomczyk

Szkoła Podstawowa Nr 43

Anna Czupryńska

Wydział Architektury i Urbanistyki

Bożena Sadok

Szkoła Podstawowa Nr 113

Henryka Kiszka

Wydział Spraw Społecznych, Wydział Świadczeń Socjalnych

Irena Kot

Przedszkole Nr 63

Mieczysław Góra

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA

Piotr Sokołowski

Ośrodek Sportu i Rekreacji - Krakowianka

Jacek Gryzło

Agencja Rozwoju Miasta SA, Krakowski Holding Komunalny SA

Andrzej Preidl

Wydział Architektury i Urbanistyki

Aleksandra Małodobra

Szkoła Podstawowa Nr 137

Stanisław Dziedzic

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wydział Spraw Administracyjnych

Ewa Pozorska

Szkoła Podstawowa Nr 117

Tadeusz Czarny

Wydział Spraw Administracyjnych, Zespół Ekonomiki Oświaty Kraków

Wiesław Jałocha

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego

Anna Kosińska

Zespół Szkół Specjalnych Nr 14, Zespół Szkół Specjalnych Nr 4

Elżbieta Ramatowska

Zespół Szkół Chemicznych

Adam Wójcicki

Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo-Usługowe sp. z o.o.

Dorota Petlic

Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2

Zbigniew Palenica

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA

Maciej Wąsowicz

Dom Pomocy Społecznej ul. Babińskiego 25

Anna Kurek

Szkoła Podstawowa Nr 155

Anna Kantorek

Gimnazjum Nr 3

Alina Bac

Dom Dziecka Nr 7

Magdalena Sroka

Krakowskie Biuro Festiwalowe, Urząd Miasta Krakowa

Danuta Petrucha

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Marek Filipczyk

Centrum Kształcenia Praktycznego

Danuta Kosek

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Janina Szlachta

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Janina Szubryt

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Przyjazny Dom"

Marek Mazurek

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA

Małgorzata Badura

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Alicja Szydło

Młodzieżowy Dom Kultury ul. Lotnicza, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Reymonta

Bożena Kozera

Pogotowie Opiekuńcze, Narodowa Górka

Marta Kowalewska

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy "Podgórze", Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Beata Wieciech

Szkoła Podstawowa Nr 72

Małgorzata Kamzik

Szkoła Podstawowa Nr 16, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

Janusz Świerczek

Szkoła Podstawowa Nr 55

Małgorzata Mrugała

Wydział Kształtowania Środowiska

Małgorzata Wodzień

Zespół Szkół Specjalnych Nr 8, Zespół Szkół Specjalnych Nr 9

Jarosław Niżański

Wydział Spraw Społecznych, Wydział Świadczeń Socjalnych

Jarosław Statek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1

Alicja Kapcia

Zespół szkół Ogólnokształcących nr 17

Norbert Śliwa

Nadleśnictwo Miechów, Nadleśnictwo Myślenice

Beata Walter

Środowiskowy Dom Samopomocy

Mirosław Lewicki

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1

Paweł Maślej

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 51

Oskar Chmielecki

Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców, Wydział Komunikacji

Joanna Grzesiowska

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Andrzej Mielczarek

Zespół Szkół Budowlanych Nr 1

Paweł Mucha

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego

Renata Dubiel

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 6

Piotr Kącki

Miejska Infrastruktura Spółka z o.o. w Krakowie

Bartosz Szydłowski

Teatr "łaźnia Nowa"

Piotr Więckowski

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Robert Kabara

Sinfonietta Cracovia

Julian Pilszczek

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA

Ryszard Jaworski

Dom Pomocy Społecznej ul. Łanowa 41, Dom Pomocy Społecznej ul. Łanowa 43 b

Andrzej Bohosiewicz

Biuro Ds. Ochrony Zdrowia

Adam Młot

Straż Miejska, Urząd Miasta Krakowa, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Konrad Kuźma

Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców

Stanisława Róg

Żłobek Nr 20

Barbara Zgłobicka

Centrum Edukacyjne

Aleksandra Grodecka

Młodzieżowy Dom Kultury ul. Reymonta

Barbara Nowak

Rada Miasta Krakowa, Szkoła Podstawowa Nr 85

Aleksandra Adamek

Samorządowy Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny

Wanda Papuga

Poradnia Psych.-Pedag. dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym, Samorządowy Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny

Tomasz Pelc

Wydział Architektury i Urbanistyki

Krystyna Wilk

Żłobek Nr 23

Krystyna Włosik

Wydział Edukacji

Wanda Słobodzian

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA

Wiesław Kiełbasa

Gimnazjum Nr 29, Gimnazjum Nr 9

Witold Krupiarz

Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców

Krzysztof Dzieciuchowicz

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie

Krzysztof Kowal

Krakowski Zarząd Komunalny, Zarząd Infrastruktury Sportowej

Lidia Lichoń

Krakowskie Przedsiębiorstwo Przewozowo-Usługowe sp. z o.o.

Lucyna Koczanowska

Wydział Podatków i Opłat

Zbigniew Putaj

Agencja Rozwoju Miasta SA, Miejska Infrastruktura Spółka z o.o. w Krakowie

Zdzisława Kaczor

Dom Dziecka im. Jana Brzechwy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej